statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłkarki zagrały z Majdanem i Puzonem!

• autor: piast_nowaruda, 2013-12-07 20:14

6 grudnia to zawsze wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci na świecie - dziś jednak też był taki dla piłkarek KS Piast Nowa Ruda! Zawodniczki miały zaszczyt zagrać mecz z takimi gwiazdami, jak Radosław Majdan i Tomasz Puzon.

Spotkanie "Majdan" kontra "Puzon" było jedną z atrakcji "Mikołajki - sportowcy dzieciom", która odbyła się w hali sportowej CTS Nowa Ruda - Słupiec. Damska drużyna Piasta została podzielona na dwa zespoły, w których na bramkach stanęli Radosław Majdan oraz Tomasz Puzon. Karateka jednak wolał zagrać w polu, więc ostatecznie jego miejsce zajęła bramkarka noworudzkiego zespołu, Laura Ważna.

Pierwsza połowa bardzo długo się rozkręcała, a obie drużyny stwarzały sobie dogodne okazje do strzelenia bramki. W 10. minucie na prowadzenia wyszedł zespół prowadzony przez Majdana, a gola zdobyła Natalia Pudełko. Kilkadziesiąt sekund później było już 2-0 za sprawą Izabeli Szymańskiej. Do przerwy więc górą był były bramkarz Pogoni Szczecin.

Druga połowa rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla zespołu Tomasza Puzona. Wspominany karateka w ciągu 6 minut trzykrotnie pokonał Radosława Majdana i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na hat-tricka Tomka odpowiedziała Sandra Bednarz, która wyrównała bezpośrednio z rzutu wolnego. Potem z gry więcej miała ponownie drużyna Puzona, w której kolejno strzelały Aleksandra Ugarenko, Natalia Szłapa oraz Urszula Sąsiadek. Tuż przed zakończeniem spotkania na listę strzelców wpisali się Magdalena Kapłon oraz Radosław Majdan, którego symbolicznie zmieniła na bramce Natalia Muczyńska.

Wynik tego meczu oczywiście był sprawą drugorzędną. Liczyła się dobra zabawa i gra w wyśmienitym gronie. Największą jednak atrakcją była możliwość strzelenia gola z rzutu karnego Radosławowi Majdanowi. Tylko nielicznym się to udało, a wśród nich były Sandra Bednarz i Katarzyna Pudełko. Po wszystkich atrakcjach dwójka kapitanek, Natalia Muczyńska i Aleksandra Włodarczyk, wręczyła gościom pamiątkowe plakaty ze zdjęciem zespołu oraz podpisami wszystkich piłkarek. Później już nadszedł moment na zdjęcia i rozdawanie autografów.

Bardzo serdecznie dziękujemy Radkowi i Tomkowi za możliwość wspólnej gry i wspaniałą zabawę! Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, jak my!

Team Majdan 5-6 Team Puzon

Bramki:

10' Pudełko Natalia 1-0

12' Szymańska Izabela 2-0

16' Tomasz Puzon 2-1

20' Tomasz Puzon 2-2

21' Tomasz Puzon 2-3

22' Bednarz Sandra 3-3

23' Ugarenko Aleksandra 3-4

25' Szłapa Natalia 3-5

26' Kapłon Magdalena 4-5

27' Sąsiadek Urszula 4-6

29' Majdan Radosław 5-6

Team Majdan: Majdan Radosław (Muczyńska Natalia) - Pudełko Katarzyna (Sobel Weronika), Kapłon Magdalena (Ekielska Klaudia) - Bednarz Sandra (Pudełko Natalia), Szymańska Izabela (Staniszewska Anna)

Team Puzon: Tomasz Puzon (Ważna Laura) - Szłapa Natalia (Sąsiadek Urszula), Włodarczyk Aleksandra (Biesiada Natalia) - Ugarenko Aleksandra (Kowalska Wiktoria), Marcinkiewicz Monika (Kaziura Karolina)